Tähtää tulevaan.
Ota yhteyttä Hiottuun.

Palvelemme ja autamme, kunhan kerrot meille avuntarpeestasi.

Yhteydenottolomake

Oheisella lomakkeella voit lähettää palautetta hiottulaisille tai pyytää yhteydenottoa. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä.


Sosiaalinen media

Yritystiedot ja sijainti

Hiottu Oy

y-tunnus: 1940393-4

Teknologiantie 1, 90590 Oulu, Finland

info@hiottu.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003719403934

Verkkolaskuoperaattori: ITELFIHH

 OVT-tunnus: 003719403934

Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei onnistu, voit lähettää laskun osoitteeseen laskut@hiottu.fi.

Yhteystietoja

 

Satu Lapinlampi

Toimitusjohtaja

040 5636 560

satu.lapinlampi@hiottu.fi

 

Heikki Anttila

Myynti, avainasiakkaat, projektinhallinta

040 5170 140

heikki.anttila@hiottu.fi

 

Kari Lapinlampi

CTO, ohjelmistokonsultointi ja -arkkitehtuurisuunnittelu

040 753 3171

kari.lapinlampi@hiottu.fi

 

Pekka Isomursu

Käytettävyys, palvelumuotoilu, käyttöliittymäsuunnittelu

044 205 8345

pekka.isomursu@hiottu.fi

 

Mikko Eirola

Web-ohjelmointi

041 457 0885

mikko.eirola@hiottu.fi

 

Hannu Orava

Konenäköohjelmointi

044 337 3171

hannu.orava@hiottu.fi

 

Sakari Eirola

Web-ohjelmointi, helpdesk

041 459 2347

sakari.eirola@hiottu.fi

 

Matti Mikkonen

Konenäköohjelmointi

040 570 6845

matti.mikkonen@hiottu.fi

 

Sami Särkilä

Teollisuusohjelmointi

040 764 7510

sami.sarkila@hiottu.fi

 

Mikko Elsilä

Web-ohjelmointi

040 3010 319

mikko.elsila@hiottu.fi



Janika Vuolteenaho

Web-ohjelmointi

050 487 3854

janika.vuolteenaho@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

Helpdesk

050 407 5587

(ma-pe klo 9-15, kesäaikaan 9-12)

helpdesk@hiottu.fi