Tähtää tulevaan.
Ota yhteyttä Hiottuun.

Palvelemme ja autamme, kunhan kerrot meille avuntarpeestasi.

Yhteystietoja

H_Satu Lapinlampi (004164_ (2).jpg)

 

 

 

 

Satu Lapinlampi

Toimitusjohtaja

040 5636 560

satu.lapinlampi@hiottu.fi

H_Leo Oikarinen (004154_ (3).jpg)

 

 

 

 

Leo Oikarinen

Myyntijohtaja

040 7435 809

leo.oikarinen@hiottu.fi

Kari Lapinlampi (0_kari.jpg)

 

 

 

 

Kari Lapinlampi

CTO, ohjelmistokonsultointi ja -arkkitehtuurisuunnittelu

040 753 3171

kari.lapinlampi@hiottu.fi

Mikko Eirola (0_mikkoei.jpg)

 

 

 

 

Mikko Eirola

Web-ohjelmointi, projektit

041 457 0885

mikko.eirola@hiottu.fi

Hannu Orava (0_hannu.jpg)

 

 

 

 

Hannu Orava

Konenäköratkaisut 

044 337 3171

hannu.orava@hiottu.fi

Sakari Eirola (0_sakari.jpg)

 

 

 

 

Sakari Eirola

Web-ohjelmointi

041 459 2347

sakari.eirola@hiottu.fi

Matti Mikkonen (0_matti.jpg)

 

 

 

 

Matti Mikkonen

Konenäköratkaisut, projektit

040 570 6845

matti.mikkonen@hiottu.fi

Sami Särkilä (0_sami.jpg)

 

 

 

 

Sami Särkilä

Teollisuussovellukset, konenäköratkaisut

040 764 7510

sami.sarkila@hiottu.fi

Mikko Elsilä (0_mikkoel.jpg)

 

 

 

 

Mikko Elsilä

Web-ohjelmointi, projektit

040 3010 319

mikko.elsila@hiottu.fi

H_Niko Tilja (004155_.jpg)

 

 

 

Niko Tilja

Ohjelmointi

040 590 1970

niko.tilja@hiottu.fi

H_Niko Tilja (004155_.jpg)

 

 

 

Petri Huttu

Ohjelmointi

050 540 5890

petri.huttu@hiottu.fi

H_Niko Tilja (004155_.jpg)

 

 

 

Nechir Salimi

Ohjelmointi

044 522 5253

nechir.salimi@hiottu.fi

Pekka Isomursu (0_pekka.jpg)

 

 

Pekka Isomursu

Käytettävyys, palvelumuotoilu, käyttöliittymäsuunnittelu

044 205 8345

pekka.isomursu@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

 

Helpdesk

050 407 5587

(ma-pe klo 9-15, kesäaikaan 9-12)

helpdesk@hiottu.fi

Yritystiedot ja sijainti

Hiottu Oy

y-tunnus: 1940393-4

Teknologiantie 1, 90590 Oulu, Finland

info@hiottu.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003719403934

Verkkolaskuoperaattori: ITELFIHH

OVT-tunnus: 003719403934

Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei onnistu, voit lähettää laskun osoitteeseen laskut@hiottu.fi.

Yhteydenottolomake

Oheisella lomakkeella voit lähettää palautetta hiottulaisille tai pyytää yhteydenottoa. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä.