Tähtää tulevaan.
Ota yhteyttä Hiottuun.

Palvelemme ja autamme, kunhan kerrot meille avuntarpeestasi.

Yhteystietoja

H_Satu Lapinlampi_320l (Satu_isompi tausta2 (2).jpg)

 

 

Satu Lapinlampi

Toimitusjohtaja

040 5636 560

satu.lapinlampi@hiottu.fi

H_Leo Oikarinen_320l (Leo_l (4).jpg)

 

 

Leo Oikarinen

Myyntijohtaja

040 7435 809

leo.oikarinen@hiottu.fi

H_Kari Lapinlampi_320l (Kari_l.jpg)

 

 

Kari Lapinlampi

CTO, ohjelmistokonsultointi ja
-arkkitehtuurisuunnittelu

040 753 3171

kari.lapinlampi@hiottu.fi

H_Mikko Eirola_320l (Mikko Eirola 004156_ (2).jpg)

 

 

Mikko Eirola

Web-ohjelmointi, projektit

041 457 0885

mikko.eirola@hiottu.fi

H_Hannu Orava_320l (Hannu Orava 004162_.jpg)

 

 

Hannu Orava

Konenäköratkaisut 

044 337 3171

hannu.orava@hiottu.fi

H_Sakari Eirola_320l (Sakari_l (2).jpg)

 

 

Sakari Eirola

Web-ohjelmointi

041 459 2347

sakari.eirola@hiottu.fi

H_Sami Sarkila_320l (Sami Sarkila 004151_ (2).jpg)

 

 

Sami Särkilä

Teollisuussovellukset, konenäköratkaisut

040 764 7510

sami.sarkila@hiottu.fi

H_Mikko Elsila_320l (Mikko2_l (2).jpg)

 

 

Mikko Elsilä

Web-ohjelmointi, projektit

040 3010 319

mikko.elsila@hiottu.fi

H_Niko Tilja_320l (Niko Tilja 004155_.jpg)

 

 

Niko Tilja

Ohjelmointi

040 590 1970

niko.tilja@hiottu.fi

H_Petri Huttu_320l (Petri Huttu 004165_.jpg)

 

 

Petri Huttu

Ohjelmointi

050 540 5890

petri.huttu@hiottu.fi

H_Nechir Salimi_320l (Nechir Salimi 004161_.jpg)

 

 

Nechir Salimi

Ohjelmointi

044 522 5253

nechir.salimi@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

 

Pekka Isomursu

Käytettävyys, palvelumuotoilu, käyttöliittymäsuunnittelu

044 205 8345

pekka.isomursu@hiottu.fi

Helpdesk (contact_helpdesk.jpg)

 

Helpdesk

050 407 5587

(ma-pe klo 9-15, kesäaikaan 9-12)

helpdesk@hiottu.fi

Yritystiedot ja sijainti

Hiottu Oy

y-tunnus: 1940393-4

Teknologiantie 1, 90590 Oulu, Finland

info@hiottu.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003719403934

Verkkolaskuoperaattori: ITELFIHH

OVT-tunnus: 003719403934

Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei onnistu, voit lähettää laskun osoitteeseen laskut@hiottu.fi.

Yhteydenottolomake

Oheisella lomakkeella voit lähettää palautetta hiottulaisille tai pyytää yhteydenottoa. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä.