Yhteystiedot

yhteystiedot

Hiotun hyvää koodia

Palvelemme ja autamme, kunhan kerrot meille avuntarpeestasi.

Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

Sijainti

Hiottu Oy
Teknologiantie 7 A, 90590 Oulu, Finland
y-tunnus: 1940393-4

Sähköpostit: info@hiottu.fi
etunimi.sukunimi@hiottu.fi

Helpdesk

p. +358 50 407 5587
(ma-pe klo 9–15, kesäaikaan klo 9–12)
helpdesk@hiottu.fi

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003719403934
Verkkolaskuoperaattori: ITELFIHH
OVT-tunnus: 003719403934

Mikäli verkkolaskun lähettäminen ei onnistu, voit lähettää laskun osoitteeseen laskut@hiottu.fi.

Henkilökunta

Satu Lapinlampi

Satu Lapinlampi

jantunen
(toimitusjohtaja)
p. +358 40 563 6560
satu.lapinlampi@hiottu.fi

Jari Maijala

Jari Maijala

myyntipäällikkö
p. +358 40 525 3323
jari.maijala@hiottu.fi

Kari Lapinlampi

Kari Lapinlampi

koodari
(CTO)
p. +358 40 753 3171
kari.lapinlampi@hiottu.fi

Mikko Eirola

Mikko Eirola

koodari
(projektipäällikkö, web-projektit)
p. +358 41 457 0885
mikko.eirola@hiottu.fi

Mikko Elsilä

Mikko Elsilä

kuninkaan käsi
(projektipäällikkö)
p. +358 40 301 0319
mikko.elsila@hiottu.fi

Sami Särkilä

Sami Särkilä

pizzakerhon jäsen
(projektipäällikkö, konenäköasiantuntija)
p. +358 40 764 7510
sami.sarkila@hiottu.fi

Sakari Eirola

Sakari Eirola

kopiovastaava
(ohjelmistokehittäjä, web-projektit)
p. +358 41 459 2347
sakari.eirola@hiottu.fi

Petri Huttu

Petri Huttu

koodari
(ohjelmistokehittäjä, web-projektit)
p. +358 50 540 5890
petri.huttu@hiottu.fi

Juha Kultalahti

Juha Kultalahti

koodari
(ohjelmistokehittäjä)
juha.kultalahti@hiottu.fi

Toni Pennanen

Toni Pennanen

koodariharjoittelija
(harjoittelija-koodari)
toni.pennanen@hiottu.fi

Jarmo Pylkkö

Jarmo Pylkkö

robot
(ohjelmistotestaaja)
p. +358 40 192 4300
jarmo.pylkko@hiottu.fi

Arto Ruonala

Arto Ruonala

koodari
(ohjelmistokehittäjä, web-projektit)
p. +358 44 902 6678
arto.ruonala@hiottu.fi

Peetu Rytkönen

Peetu Rytkönen

partadelegaatti
(konenäköasiantuntija)
p. +358 44 540 2421
peetu.rytkonen@hiottu.fi

Nechir Salimi

Nechir Salimi

muusikko
(konenäköasiantuntija, neuroverkkoasiantuntija)
p. +358 44 522 5253
nechir.salimi@hiottu.fi

Petri Sironen

Petri Sironen

koodari
(ohjelmistokehittäjä, ohjelmistotestaaja)
petri.sironen@hiottu.fi

Jonne Tamminen

Jonne Tamminen

velho
(neuroverkkoasiantuntija)
p. +358 40 520 1555
jonne.tamminen@hiottu.fi

Niko Tilja

Niko Tilja

hakkeri
(ohjelmistokehittäjä)
p. +358 40 590 1970
niko.tilja@hiottu.fi

Yhteydenottolomake

    Oheisella lomakkeella voit lähettää palautetta hiottulaisille tai pyytää yhteydenottoa. Pakolliset kentät on merkitty tähdellä.